kum filtresi
kum filtresi
Katalog İndir

Kum filtresi

Suyun içerisinde bulunan yabancı maddeleri ve kimyasalları ayrıştırmanın birçok yolu vardır. Bakteriler biyolojik arıtma sistemi ile ayrıştırırken daha büyük ölçekte olan maddeler daha farklı cihazlar yardımıyla ayrıştırılmaktadır. Kum filtresi sayesinde su içerisinde bulunan ve askıda kalan büyük parçaları ayrıştırmak mümkündür.

Su içerisinde bulunan büyük parçacıklar suyun kirli gözükmesine sebep olmaktadır. Ayrıca suyun kullanım alanına göre bu parçacıklar farklı sorunlar teşkil edebilmektedir. Kum filtresi sayesinde bu parçalar özel bir makine yardımıyla ayrıştırılmaktadır. Kolay temizlenme yöntemi ve bakımının rahatça yapılması nedeniyle kum filtresi su temizleme için oldukça uygun bir üründür. Gerekli durumlarda sadece su kullanarak bu filtreyi temizleyip tekrardan kullanıma hazır hale getirebilirsiniz.

Bu filtrelerin pek çok çeşidi mevcuttur. Kullanılacak alana ve işlemlere göre farklı büyüklüklerde ve farklı performanslarda filtreler üretilmektedir. Gerekli olan filtre öncelikle proje üzerinde belirtilerek temin edilir ve ardından montaj işlemine geçilir. Kum filtresi arıtma için kullanılacak en ekonomik ürünlerden biridir. Tabi ki her ürün gibi bu ürünü de alırken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunmaktadır.

Öncelikle gerekli olan ürünün sizin beklentileriniz karşılayacağından emin olmanız gerekmektedir. Garantili ürünlerde beklentinizi karşılayamama durumu ile karşı karşıya kalırsanız değiştirmek sizin için daha kolay olacaktır. Diğer taraftan ters yıkama sistemi mevcut olan filtreler sizlere zaman ve kolaylık sağlayacaktır.

Yüksek kaliteli ve standartlı ürünlerimizle sizlerin daha yüksek kalitede sular kullanmasını sağlamaktayız. Kum filtreleri sizlere daha temiz ve berrak sular sunacağı gibi kullandığınız alanda daha verimli sonuçlar almanızı sağlayacaktır.

ArabicEnglishTurkish
whatsapp2018.png (8 KB)
tel2018.png (8 KB)