ULTRAVİYOLE
ULTRAVİYOLE

Ultraviyole

Ultraviyole sistemleri en etkili su dezenfeksiyon yöntemidir. Suyun içerisinde bulunan her türlü virüs, mikrop, bakteri ve mikroorganizmanın yok edilmesini sağlar.

Ultraviyole Dezenfeksiyon Sistemi oldukça etkili ve anında tesir eden özelliği ile kimyasal bir madde kullanımı olmadan, oldukça basit bir şekilde montaj ve bakım şansını sunan pratikliği ve bakterileri %99 oranında yok etmektedir.

Ultraviyole Sistemleri

Suyu arıtma amacıyla kullanılan onlarca farklı sistem ve bu sistemi destekleyen cihazlar vardır. Sağladığı avantajlar sebebiyle ultraviyole sistemleri oldukça sık kullanılmaktadır. Bu sistemde evler ve iş yerleri için oldukça uygun performans gösterebilmektedir.

Ultraviyole sistemleri sayesinde hızlı sonuçlar alınmaktadır. Bu avantajının yanında bakımı kolaydır ve kolay monte edilmektedir. Bu sebeple evlerde sık sık karşılaşmamız mümkündür. Kimyasal yöntemler kullanılmadan suyu arıtma özelliği sayesinde oldukça sağlıklı suları bize sunabilmektedir. Elektrikle desteklenen bu sistemler, çalışma prensibi olarak yüksek miktarda ışık kullanılarak su içerisindeki bakterileri ve virüsleri öldürmektedir. Bu işlem esnasında kesinlik su zarar görmemekte ve tasarruflu ışıklandırma sistemleri kullanılarak kabarık elektrik faturalarının önüne geçilmektedir.

Evinizde içtiğiniz suyun içeriğini hiç düşündünüz mü? Şebeke suları içerisindeki ağır metaller ve koruyu ama aslında zehirli olan kimyasallar sebebiyle kötü bir tada ve görünüme sahiptir. Musluk suları laboratuvar ortamında analiz edildiğinde onlarca farklı katmandan oluştuğunu ve içerisinde pek çok yabancı madde bulundurduğunu görürsünüz. Sadece sizler için değil, çocuğunuz içinde bu kimyasallar ciddi sağlık sorunlarına yol açtığı gibi büyümeyi de engelleyebilmektedir. Ultraviyole sistemleri ile çalışan arıtma cihazları ile hem kendinizin hem de ailenizin sağlıklı su içmesini sağlayabilirsiniz.

Kirli ve içerisinde farklı maddeler bulunduran tek su tipi şebeke suları değildir. Marketlerden aldığımız farklı marka sular da ömrünün uzun olabilmesi sebebiyle katkı maddeleri içermektedir. Ayrıca plastik içerisinde bulundurulan sular zaman içerisinde bakteri oluşumuna elverişli hale gelmektedir. Ne kadar dışarında baktığımızda bunu fark edemesek de yapılan incelemeler ve araştırmalar somut delillerle bize bunu sunmaktadır.

Yumuşak, berrak ve daha lezzetli bir su için mutlaka arıtılmış su tercih edilmelidir. Arıtılmış suyu içmek sizlere adeta bir meyveyi dalından koparıp yeme hissi yaşatacaktır. O tazeliği ve doğallığı hissedecek ve içtiğiniz suyun lezzetini alacaksınız. ultraviyole sistemleri sizlerin sağlığı için tasarlanmış ve kullanılmakta olan en güvenli arıtma sistemlerinden biridir.

Evsel ve ticari ultraviyole dezenfeksiyon sistemleri, Su Arıtma Cihazı UV Filtre, Ultraviyole Dezenfeksiyon Sistemleri, Ultraviyole Işınları ve Su Dezenfeksiyonu Su Arıtma Cihazları, ultraviyole sistemleri, ultraviyole sterilizasyon sistemleri, ultraviyole su arıtma sistemleri, UV dezenfeksiyon cihazı, UV Sistemli Ticari Su Arıtma Cihazları
ArabicEnglishTurkish
whatsapp2018.png (8 KB)
tel2018.png (8 KB)