galvanizli paslanmaz su depoları

Galvanizli Modüler Su Deposu Ve Fiyatları

Su deposu galvanizli paslanmaz, galvanizli modüler su deposu, parçalar halinde üretilen, montaj yapılacak alana bu parçalar halinde taşınan, herhangi bir işlem gerekmeksizin (kaynak vs.) tamamen civatalarla birleştirilerek oluşturulan depo tipidir. Bu modüler depolar, en dar bölgelerden geçirilip kolay taşıma ve kurulum imkanı sağlar. Bu su deposu galvanizli paslanmaz, Konut, Avm, tesis, fabrika, hastane vb. projelerde bu modüler depolar kullanılır.

Galvanizli modüler su deposunun özellikleri nelerdir?

Bu galvanizli modüler su deposu panelleri, yüksek tonajlı preslerde derin çekme yöntemi ile imal edilirler. Paslanmaz ve hijyenik bir yapıya sahiptir. Alternatif galvanizli de yapılabilmektedir. Montajı kolaydır ve sızdırmazlık özelliğine sahiptir. Parçaları el ile kolayca istenilen yere yerleştirilir, diğer depo türlerine göre daha ergonomiktir. Önemli bir özellik olarak, paslanmazının ömrü uzundur. Kapasitesi artırılabilir. Kullanılan bütün parçalar aynı olduğu için yedek parça sıkıntısı yoktur. Hidrofor bağlantısı, seviye göstergesi, flatör bağlantısı, bakım kapaklarıyla birlikte ve daha diğer materyalleriyle birlikte tamamen kolay montajlıdır. Tamamen civatalı konstrüksiyondan meydana gelirler.

Montaj İşlemleri

1) Su şebekesi girişi

2) Tortu filtresi

3) Şamandıra ya da normal vana (isteğe göre)

4) Üst Seviye Elektrodu (Depo dolduğunda vanayı otomatik olarak kapatır)

5) At seviye Elektrodu (Depoda su bittiğinde otomatik olarak hidrofor motorunu doldurur.

6) Depo su seviyesi göstergesi

7) Taşma borusu

8) Merdiven

9) Depo modülleri birbirine civata somun ile bağlantılı hale getirilir

10) Depo alt kapağı civatalarla montajlanır

11) Depo tahliye vanası

12) Depo tesisata gidiş vanası

13) U.V. Ultraviyole mikrop öldürme cihazı

14) Su yumuşatma çıkışı takılır (Suyun içindeki kireci, Ca ve Mg gibi kalyonlardan arıtır)

15) Hidrofor Motoru takılır

16) Depo altı beton veya çelik kaide

17) Su Deposu galvanizli paslanmaz hazır

Bu işlemler, bahsedildiği gibi hiçbir kaynak vs. işlemler gerektirmez. Bütün parçalar kolay montajlanır.

10 Tonluk Galvaniz Su Deposu Fiyatları, 1,25 tonluk standart galvanizli modüler su deposu fason basım fiyatları başlıyor ve montajla birlikte vergiler dahil ortalama fiyat bilgisi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

ankara galvanizli su deposu, ankara modüler su deposu, Ankara su deposu, ankara su deposu galvanizli paslanmaz, galvanizli modüler su deposu, galvanizli paslanmaz su deposu, galvanizli su deposu, modüler su deposu galvanizli, su deposu, Su Deposu galvanizli Paslanmaz, tonluk galvanizli su deposu, tonluk galvanizli su deposu fiyatları
ArabicEnglishTurkish
whatsapp2018.png (8 KB)
tel2018.png (8 KB)