deniz suyu arıtma sistemleri

Deniz Suyu Arıtma Sistemleri

deniz suyu arıtma sistemleri

Deniz Suyu Arıtma Sistemleri

Dünyadaki tatlı su kaynaklarının gün geçtikçe azalması sonucu yeni içilebilir su kaynakları aranmaya başlamıştır. Teknoloji ile deniz suyu arıtma sistemleri geliştirilmiştir. Bu sistem sayesinde deniz suyundaki yüksek tuz oranı düşürülerek ve bakterilerden arındırılarak içme suyu elde etmek mümkündür.

İçme suyu oluşturmak için suyun tamamen saflaştırılmaması gerekmektedir. Tamamen saf su insan hücrelerinde patlamalara sebebiyet verdiği için olukça zararlı olmaktadır. Su içerisindeki mineral ve tuzların dengesini koruyarak, deniz suyu arıtma sistemleri sayesinde çok ciddi boyutlarda içme suyu sağlanabilmektedir. Bu sistem deniz sularının yanı sıra yer altından çıkartılan suların tuz ve mineral dengesini yeniden düzenlemek için de kullanılabilir. Bu sular içme suyu olarak kullanıldığı gibi tarımda sulama suyu olarak da kullanıma uygundur.

Bu sistemler kullanım alanlarına göre farklı tasarımlarda ve büyüklüklerde olmaktadır. Büyük cihazlar daha fazla suyu arıtırken küçük sistemler daha az miktarda suyu arıtmaktadır. İhtiyacınız olacak su miktarına bağlı olarak yapılan projelendirmelerle en uygun ürünleri sizlere sunmaktayız.

Deniz suyu arıtma sistemleri farklı çalışma mekanizmalarına sahiptir. Suyun içerisinde bulunan tuz oranına ve diğer madde oranlarına bağlı olarak çalışma mekanizmaları farklılıklar göstermektedir. Uygun teknikler yapılacak inceleme sonucu raporlanacak; rapora bağlı olarak uygun ürünler tahsis edilecektir. Ürünler tamamen yüksek standartlara sahip ve garantili ürünler olmaktadır. Tecrübeli montaj ekiplerimizle sizlere kalite hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz.

ArabicEnglishTurkish
whatsapp2018.png (8 KB)
tel2018.png (8 KB)