Çelik Modüler Su Depoları İçin ERC

Saf suyu güvenli olarak kullanabilmek adına modüler yapıdaki depolardan yararlanabilirsiniz. Çelik modüler su depolarının tercih edilmesindeki en önemli neden dayanıklılığıdır. Çelik modüler su deposu dayanıklı olduğu için dış ortamlarda kullanılmaya elverişli bir üründür. Bu depolar alan konusunda da tasarruf etmenize yardımcı olur.

Ercsu olarak Üretimini Gerçekleştirdiğimiz Çelik Modüler Su Deposu Özellikleri

Ercsu olarak firmamız tarafınca yapılan çelik modüler su deposu üretimi için tamamen çelik materyal kullanılmaktadır. İç kısmında kullanılan reçine ve özel bileşimler ile su içerisinde herhangi bir yabancı madde ya da bakteri oluşumunun önüne geçilmektedir. Dış yapısı tamamen çelikten oluştuğu için basınç ve darbelere mukabil oldukça dayanıklılık sağlamaktadır. Aynı zamanda içerisindeki su miktarında artış meydana geldiği müddetçe duvarlara olan basınçta doğru orantılı bir şekilde artacaktır. Böylelikle fazla miktardaki suyu kolay bir şekilde muhafaza edebilirsiniz. Modüler bir yapısı olduğu için kısa süre içerisinde kurulumu yapılır ve kullanım için hazır duruma getirilir. Bu depolar sayesinde alandan tasarruf etmek ile birlikte yüksek güvenlikle suyu muhafaza edebileceksiniz.

Su arıtıldıktan sonra doğrudan hazır duruma gelir. Ayrıca gerekli durumlarda depoya aktarım da yapılabilir. Depoya aktarılmış suyun bozulmaması gerekir. Lakin metaller ile oluşan etkileşim neticesinde su içeriği bozulabilmektedir. Bundan dolayı depolar üretilirken iç yüzeyinde metalden faydalanılır. Su arıtıldıktan sonra metal ve hava ile temas etmeden evvel deponun içine aktarılması gerekir. Ercsu olarak ekiplerimiz tarafınca gerekli düzenekler kurularak depolarınız kullanıma hazır şekilde sizlere sunulmaktadır.

Ercsu olarak, çelik modüler su deposu ya da farklı depo türleri için bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Ercsu olarak Paslanmaz Çelik Modüler Su Deposu Kullanım Alanları

Ercsu olarak paslanmaz çelik modüler su deposu kolaylık ile monte edilebilir. Gerekirse demonte edilerek farklı bir yer üzerine de montajı yapılabilir. Su sızdırmasını önlemek için sağlık açısından uygun ve özel EPDM contalar kullanılır. Paslanmaz çelik modüler su deposu bilhassa yüksek zeminlere, bina girişlerine, çerçevelere, kulelere ve favori yerlere kolay bir şekilde monte edilebilmektedir. Tasarımı sayesinde bina girişlerinden kolay bir şekilde geçebilmektedir. Paslanmaz çelik modüler su deposu üretimi sizlerden gelen talepler doğrultusunda yapılmaktadır.

Ercsu olarak Paslanmaz Çelik Su Deposu Fiyatları

Ercsu olarak paslanmaz çelik su deposu fiyatları kullanılan materyal ve istenilen hacme bağlı olarak farklılık taşımaktadır. Müşterilerimiz için Paslanmaz çelik su deposu fiyatları konusunda esnek hareket ediyoruz. Ercsu olarak kalite bizim için her zaman ön planda olan bir niteliktir. Paslanmaz çelik su deposu fiyatları veya farklı depo fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız www.ercsu.com üzerinden bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Çelik Su Deposu

Çelik Modüler Su Depoları İçin ERC

 

ankara çelik su deposu kullanım alanları, ankara paslanmaz çelik modüler su deposu, çelik modüler su depoları ankara, çelik modüler su deposu, çelik su deposu ankara, çelik su deposu fiyatı, çelik su deposu kullanım alanları, Modüler Su Deposu, modüler su deposu çelik, paslanmaz çelik su deposu fiyatları, paslanmaz modüler çelik su deposu, paslanmaz modüler su deposu, paslanmaz su depoları, paslanmaz su deposu, paslanmaz su deposu ankara
ArabicEnglishTurkish
whatsapp2018.png (8 KB)
tel2018.png (8 KB)