Konteyner Tipi Arıtma Sistemleri

Konteyner Tipi Arıtma Sistemleri

Konteyner Tipi Arıtma Sistemleri

Konteyner tipi arıtma sistemleri

İçinde bulunduğunuz sektör sebebiyle zaman zaman konteyner tipi arıtma sistemi ihtiyacınız olmaktadır. Bu sistem kolayca taşınabilir olması sebebiyle başta inşaat sektörü olmak üzere pek çok alanda kullanıma uygundur. Nerede olursanız olun kuyu, nehir, göl, deniz gibi her türlü su bulunan ortamlarda kullanıma uygundur.

Bir konteyner içerisine sabitlen bu sistem, kullanılacak alana göre sadece ufak değişikliklerle hızlı bir şekilde hizmet vermeye hazır hale gelmektedir. Elbette bir nehir ve deniz suyu kıyaslandığı zaman arıtmak için gerekli olan sistemler farklılıklar gösterecektir. Gerekli işlemlerden sonra bir kamyon veya tır aracılığıyla sistem taşınabilmektedir. Uzak noktalara yapılacak inşaatlarda içme suyu sıkıntısı yaşanabilmektedir. Bu sistem sayesinde bir kuyudan çıkan suyu rahatlıkla içme suyu haline getirebilirsiniz. Gerekli durumlarda birden fazla konteyner tipi arıtma sistemi kurularak ihtiyaçlar karşılanabilmektedir. Dış hava koşulları ne olursa olsun, konteynerin yüksek yalıtımlı olması ve iç ısının sürekli sabit kalması sağlanmaktadır. Konteynerin içerisine yerleştirilmiş klimalar sayesinde fazladan bir çaba sarf etmenize gerek yoktur. Uzun süreli kullanım sağlamasından dolayı sürekli taşınabilmektedir.

Kurulum esnasında bir adet atık su çıkışı ve bir adet su girişi bulundurmak gerekmektedir. Çekilen su sistem içerisinde arıtıldıktan fazla kalan atık su dışarıya atılır. İçme suyu depolandığı gibi hızlı kullanıma hazırdır.

Bünyemizde bulunana konteyner tipi arıtma sistemleri, konteynere sabitlenmiş bir şekilde sizleri beklemektedir. Arıtmak istediğiniz su cinsine bağlı olarak gerekli ekipmanlarla destek sağlanmaktadır. Konteynerlerimiz tamamen güvenlidir ve alacağınız su kalitesi için garanti vermektedir.

ArabicEnglishTurkish
whatsapp2018.png (8 KB)
tel2018.png (8 KB)