Polielektrolit
Polielektrolit

Polielektrolit

Su arıtma işlemlerinde kullanılan, destek elemanlarından biri olan Polielektrolit tehlikeli bir kimyasaldır. Arıtma sonrası suyu yumuşatmak için kullanılmaktır.

Polielektrolitler 2 farklı cinse sahiptir. Anyonik ve katyonik olarak sınıflandırılan bu ürünler içerişinden hangisini kullanacağınız, suyun karakteristik özelliğine bağlıdır. Anyonik polielektrolitler maden ve kimyasal arıtma sektöründe sık sık tercih edilmektedir. İçeriğinde ağır metal bulunan cevherlerin arıtılmasında kullanılır. Katyonik polielektrolitler ise daha çok çamur susuzlaştırma işlemi için uygundur.

Ürünler toz şeklinde olup torbalar içerisinde satılmaktadır; farklı uygulamalar için suda çözerek kullanma, emülsiyon, boncuk taneli şeklinde de kullanılabilir.

Polielektrolit ürünü temin etmek için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Her su karakteristiğine uygun ürünlerle sizlere hizmet veriyoruz.

 

Anyonik polielektrolit pH, Katyonik polielektrolit, polielektrolit, Polielektrolit (Flokülant), polielektrolitler, sıvı polielektrolit
ArabicEnglishTurkish
whatsapp2018.png (8 KB)
tel2018.png (8 KB)