ankara demir mangan filtreleri
Kartuşlu Su Filtresi
Katalog İndir

Kartuşlu Su Filtresi

Su filtreleme yöntemlerinden en hızlı verim veren seçeneklerden biri olan kartuşlu su filtresi kolay kullanımı sebebiyle de oldukça sık tercih edilmektedir. Özellikle evlerde ve işyerlerinde kullanıma oldukça uygundur. Bu kadar yaygın olarak kullanılma sebeplerini biraz inceleyelim.

Kartuşlu su filtresi küçük yapısı sayesinde her alana uyum sağlamaktadır. İsteğe göre tasarlanabilir ve görüntü kirliliği oluşturmamaktadır. Özellikle evlerde kullanıma çok uygundur. Musluk sularının temizlenmesi ve içme suyu haline getirilmesi için sık sık tercih edilmektedir. Uzun süreli kullanım için elverişlidir ve bakımı kolaydır. Bunlar gibi pek çok sebep, bu filtreli ön plana çıkartmıştır.

Sadece evlerde ve iş yerlerinde değil aynı zamanda sanayi kuruluşlarında, bakteri temizliğinde, şeker ve şurup üretiminde, şarap üretiminde ve daha birçok alanda kullanımı mümkündür.

Bu filtrenin kullanımı konusunda rahatlık için montaj esnasında profesyonellik gerekmektedir. Yanlış montajlar sonucu ömrün çabuk tükenmesi, istenilen seviyede çalışamama gibi durumlar gözlenebilmektedir. Uzun süreli kullanımlarda meydana gelebilecek sorunlar da artmaktadır.

Kartuşlu su filtresi montaj konusunda hassasiyet gerektiriyor; biz bunun bilincinde bir şekilde hareket ediyoruz. Montaj sonrası gerekli bakımlar ve takiplerle sizleri destekliyoruz. Suyu istediğiniz kalitede alabilmeniz bizim için önemli; bunun için çalışıyruz. Deneyimli ekiplerimiz ve son teknoloji ürünlerimizler sizlere hizmet vermekteyiz. Kullandığımız ürünler yüksek kaliteye sahip ve garantilidir.

filtre sistemleri

Filtre Sistemleri

Arıtma ve saflaştırma işlemleri sırada kullanılacak makineler ne kadar kaliteli olursa olsun zaman zaman destek ürünleri ile bu işlemleri desteklemek gerekebilmektedir. Saf su üretimi ve su saflaştırma işlemlerinde en büyük destekçilerimiz filtre sistemleri, farklı ihtiyaçlara göre farklı tasarımlarla bizlerin yanındadır.

Filtre sistemleri kullanılacak alanlara göre farklı maddelerden tasarlanmaktadır. Bu sistemleri bir süzme işlemi olarak düşünebilirsiniz. Sıvı içerisinden ayıklamanız gereken maddelerin boyutu ne kadar küçükse size de küçük maddeleri içerisinden geçirmeyecek, sadece sıvı moleküllerin geçişine izin verecek süzgeçler lazım olacaktır. Filtreler tam olarak bu ihtiyacınızı karşılamaktadır. Kullanacağınız su içerisinde bulunan mikro organizmalardan, kum, taş gibi büyük tanecikleri bu sistemler sayesinde arıtmanız mümkündür.

Filtreler su saflaştırma ve arıtma işlemlerinin temelini oluşturan destek elemanlarıdır. Filtre sistemleri evlerde ve iş yerlerinde kullanıma oldukça uygundur. Düşük maliyetli olması sebebiyle sıkça tercih edilmektedir. Burada dikkat edilmesi gereken nokta ise bakımların düzenli olarak yapılmasıdır.

Birçok filtre, barındırdıkları mekanizmalar ile kendi kendini temizle özelliğine sahiptir. Bir filtre sahibi olmadan önce bu konunun üzerine düşülmelidir. Yüksek kaliteli, kendini temizleme özelliği olan bir filtreye sahip olsanız bile zaman zaman kontroller yapılmalıdır. Uzun süre bakımsız kalan filtrelerde yeteri kadar temizlememe durumu ortaya çıkmaktadır. Yapılan kısa bakımlarla bunun önüne geçebilirsiniz.

İster şebeke suyu olsun ister deniz suyu; suyun içeriğini temizle konusunda filtre sistemleri oldukça etkili bit yapıya sahiptir. Bizimle iletişime geçerek; kaliteli, yüksek performansa sahip ve dayanıklı filtrelere ulaşabilirsiniz.

ArabicEnglishTurkish
whatsapp2018.png (8 KB)
tel2018.png (8 KB)