Membran Yıkama Kimyasalı
Membran Yıkama Kimyasalı

Membran Yıkama Kimyasalı

Su artıma sistemlerin de kullanılan membranlar zaman içerisinde oluşan tortular nedeniyle kirlenmektedir. Kirlenen membranlar doğru bir şekilde çalışamayacağı için üretilmek istenen saf suyun kalitesinde düşüşler yaşanmaktadır. membran yıkama kimyasalı kullanarak membranlar temizlenip eski performansına kavuşmaktadır.

Membran yıkama kimyasalları yüksek derece asidik veya bazik özellik gösterdiğinden kullanım esnasında mutlaka gerekli önlemler alınmalıdır. Solunum yoluyla alınması veya deri ile temas etmesi durumunda tedavi edilmeyecek hasarlar bırakmaktadır. Yıkama esnasında bir uzmandan yardım almak gerekmektedir. Ayrıca ne kadar ürün kullanmanın yeterli olacağının da hesaplanması gerekmektedir. Az kullanımlarda yeterli temizlik sağlamayacağı gibi fazla kullanımlar hem maliyet arttıracak hem de membrana zarar vermeye neden olacaktır.

Membranlar için uygun, temizleme özelliği yüksek membran yıkamam kimyasalı elimizde bulunmaktadır. Yüksek kaliteli bu ürünlere sahip olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Endüstriyel Reverse Osmosis Sistemleri, Endüstriyel Ters Ozmoz Sistemleri, Membran Yıkama Kimyasalı, membran yıkama kimyasalları, Ters Osmoz deniz suyu arıtma, Ters ozmoz sistemi, yıkanabilir filtre
ArabicEnglishTurkish
whatsapp2018.png (8 KB)
tel2018.png (8 KB)