Konteyner Tipi Arıtma Sistemleri

Konteyner Tipi Arıtma Sistemleri

Konteyner Tipi Arıtma Sistemleri

Konteyner tipi arıtma sistemleri

İçinde bulunduğunuz sektör sebebiyle zaman zaman konteyner tipi arıtma sistemi ihtiyacınız olmaktadır. Bu sistem kolayca taşınabilir olması sebebiyle başta inşaat sektörü olmak üzere pek çok alanda kullanıma uygundur. Nerede olursanız olun kuyu, nehir, göl, deniz gibi her türlü su bulunan ortamlarda kullanıma uygundur.

Bir konteyner içerisine sabitlen bu sistem, kullanılacak alana göre sadece ufak değişikliklerle hızlı bir şekilde hizmet vermeye hazır hale gelmektedir. Elbette bir nehir ve deniz suyu kıyaslandığı zaman arıtmak için gerekli olan sistemler farklılıklar gösterecektir. Gerekli işlemlerden sonra bir kamyon veya tır aracılığıyla sistem taşınabilmektedir. Uzak noktalara yapılacak inşaatlarda içme suyu sıkıntısı yaşanabilmektedir. Bu sistem sayesinde bir kuyudan çıkan suyu rahatlıkla içme suyu haline getirebilirsiniz. Gerekli durumlarda birden fazla konteyner tipi arıtma sistemi kurularak ihtiyaçlar karşılanabilmektedir. Dış hava koşulları ne olursa olsun, konteynerin yüksek yalıtımlı olması ve iç ısının sürekli sabit kalması sağlanmaktadır. Konteynerin içerisine yerleştirilmiş klimalar sayesinde fazladan bir çaba sarf etmenize gerek yoktur. Uzun süreli kullanım sağlamasından dolayı sürekli taşınabilmektedir.

Kurulum esnasında bir adet atık su çıkışı ve bir adet su girişi bulundurmak gerekmektedir. Çekilen su sistem içerisinde arıtıldıktan fazla kalan atık su dışarıya atılır. İçme suyu depolandığı gibi hızlı kullanıma hazırdır.

Bünyemizde bulunana konteyner tipi arıtma sistemleri, konteynere sabitlenmiş bir şekilde sizleri beklemektedir. Arıtmak istediğiniz su cinsine bağlı olarak gerekli ekipmanlarla destek sağlanmaktadır. Konteynerlerimiz tamamen güvenlidir ve alacağınız su kalitesi için garanti vermektedir.

su yumuşatma sistemleri

Saf Su Arıtma Cihazları

Demineralizasyon, bir iyon değişim prosesi ile suda çözünen iyonları çıkararak suyun saflaştırılmasına denir. Bir deiyonizasyon sisteminde, sudaki iyonlar anyonik ve katyonik reçineler kullanılarak sudan uzaklaştırılır. Bu şekilde düşük iletkenliğe sahip saf su elde edilmiş olur. Deiyonizasyon sistemi ayrıca anyon ve katyonik reçinelerin aynı tankta olduğu karma bir yatak veya anyon ve katyonik reçinelerin farklı tanklarda olduğu ayrı bir sistem olarak tasarlanmıştır. Buna saf su arıtma cihazı işlevi denebilir.

Bu sistem saf su arıtma cihazı sayesinde suyu en sağlıklı şekilde arıtır ve kişilerin içmesine uygun hale getirilir. Bunun için güvenilir firmalar aracılığında alışveriş yapılmalıdır. Suya en sağlıklı şekilde ulaşmak için önerilebilecek olan Bir Firmadan bahsetmek gerekir. Bu firma ERC çevre teknolojileri firması. Buradan endüstriyel saf su cihazı ve deiyonize saf su cihazı temin edilebilir.

Endüstriyel Saf Su Arıtma Cihazı:

Evsel ve endüstriyel saf su cihazı, biyolojik, kimyasal ve fiziksel arıtma yöntemlerinin tek başına veya birlikte kullanıldığı ve atık suların geri kazanılması veya arıtılması gereken yerlerde kullanılır. Endüstriyel atıksu arıtımı, özellikle kirlilik yükü ve çevre kirliliği üzerindeki etkisi açısından özel uzmanlık ve deneyim gerektiren bir süreçtir. Bu nedenle deneyimli ve uzun yıllardır hizmet sunan ERC Çevre Teknolojileri tam olarak aranılan firma.

ERC Çevre Teknolojileri:

ERC Çevre Teknolojileri firması 2010 yılından beri hizmet vermektedir. Uzun yıllara dayanan bir uzmanlık tecrübesi bulunmakta. Bu sayede en doğru ve en kaliteli hizmete ulaşmak için tercih edilebilir. https://www.ercsu.com bu adrese giderek firmanın deiyonize saf su cihazı ve endüstriyel saf su cihazı alanlarına bakılabilir. En güvenilir ve en kaliteli ürünler için tercih edilmesi gereken bir firma olduğu görülmekte. Bunun dışında firma su depoları ile ilgili alanlarda da hizmet vermekte. Bunun dışında deiyonize saf su cihazı için de en kaliteli adres denebilir.

Kaliteli bir saf su arıtma cihazı almak içilen suyun da bir o kadar lezzetli olacağı anlamına gelir. Şirketlerde temiz suya ulaşabilmek adına büyük artıma cihazları kullanılabilir. Burada endüstriyel saf su cihazı kullanmak doğru olacaktır. Bir çok çalışana temiz su sağlamak çalışma alanı koşullarını daha iyi bir hale getirir. Bunun için ERC Çevre Teknolojileri tercih edilebilir. Ayrıca su maliyeti de oldukça düşecektir. Bu sistemler sayesinde her zaman ulaşılabilir kirli su içilebilir saf su olur. Bu alanda en iyi hizmeti alabilmek için hemen siteye göz atılabilir.

whatsapp2018.png (8 KB)
tel2018.png (8 KB)