GRP Modüler Su Deposu
GRP Modüler Su Deposu
Katalog İndir

Grp Modüler Su Depoları

Dünyada ve ülkemizde gelişen teknolojiye bağlı olarak suların depolanması için kullanılan su depoları ünitelerinde değişik ürünler tercih edilmektedir. Yüksek teknoloji içeren bu ürünler içinde grp modüler su deposu öne çıkan ürünler arasında yer almaktadır. En yüksek kaliteli su depoları olarak tanımlanan bu ürünler, uzun ömürlü kullanım imkanı tanımaları başta olmak üzere sahip oldukları özellikler ve sundukları avantajlar ile diğer su depolarına nazaran daha yaygın olarak kullanılmaktadırlar. Yerli teknoloji ile 0 yerli olarak üretilen ürünler göze çarpmaktadır.

Grp Modüler Su Depoları Özellikleri

Pek çok özelliği ile grp modüler su deposu, grp malzemeden yani cam elyaf takviyeli polyesterden üretilmektedir. Grp malzemeler, yıllar süren dayanıklı bir kullanım sağlayabilmektedir. Kimyasal sıvı depolama, tarım uygulamaları, atık su ve içme suyu depolanması bakımından en iyi çözümleri sunmaktadır. Sağlam, hafif ve korozyon dayanımlı ürünlerdir. Bir diğer grp modüler su deposu özelliği ise yer altı tankı olarak kullanılabilmeleridir. Elektriğe karşı oldukça dirençlidirler. Sahip oldukları yapıları ile ısı kaybını önlerler. Paslanmaya da geçit vermeyen su depolarıdır.

Grp Modüler Su Depolarının Kullanım Alanları

İnternet üzerinden yapılan grp modüler su deposu Ankara araştırmalarına bu su depolarının kullanım alanları da ekleniyor. Grp su depolarının merak edilen kullanım alanları ise ;

– İçme suyu tankları

– Yağmur suyu ve kuyu suları, deniz suyu tankları

– Yangın suyu tankları

– Yüzme havuzları denge tankları

– Tarım sulama alanları

– Sıcak su ve kimyasal madde depolama tankları

– Distilasyon ve proses tankları

şeklinde sıralanmaktadır.

Grp Modüler Su Depolarının Bakımı

Korozyon ve paslanmaya karşı son derece dayanıklı olan grp modüler su depoları, bu özellikleri sayesinde uzun süreli olarak herhangi bir bakım gerektirmeden rahatlıkla kullanılabilirler. Ürün, tamamen su geçirmemektedir. Bütün parçaları da diğer depo çeşitlerine göre daha yüksek kalite standartlarında üretilmektedir. Bu özellikler de grp modüler su depolarının bakıma olan ihtiyaçlarını en aza indirgemektedir. Bakımı kolay ve bakım masrafları da az olan depo türleridir.

Ankara’da bulunan firmanız için grp modüler su deponuzun ya da depolarınızın bakımlarını uygun fiyat seçenekleri ile yaptırmak istiyorsanız, bu konuda hizmet veren kaliteli, deneyimli ve güvenilir firmalara başvurabilirsiniz. Bunun için internet arama motorlarına grp modüler su deposu fiyatları yazarak internet üzerinden firma ve fiyat araştırmaları yapabilirsiniz.

Grp Modüler Su Depolarının Montajı

Grp modüler su depolarının montajı profesyonel ekipler tarafından yapılması gereken işlemlerdir. Montaj işlemleri, arıtılan suyun güvenilir bir şekilde aktarımı için bu konuda uzmanlaşan firmalar tarafından günümüzde yapılmaktadır. Müşterilerin tercihleri de bu yöndedir. Kaliteli bir montaj sonrasında su kolaylıkla aktarılmakta ve hiçbir problem yaşanmadan suyun sağlıklı bir şekilde saklanması şartları gerçekleştirilmektedir. Uygun bütçelerle profesyonel montaj ekipleri ile hizmet veren firmalar Ankara’da bu konuda ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılıyor.

Yüksek kaliteli montaj hizmetini sunan bu firmalara internet siteleri üzerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. İnternette grp modüler su deposu Ankara anahtar kelimelerini kullanarak güvenilir, deneyimli ve ekonomik çözümler sunan Ankara ve civarında grp su deposu montajını başarı ile yapan firmalara ulaşabilirsiniz. Garantili hizmetleri ile grp su depolarının satışı ve montajında öncü firmaların başında ERC Çevre Teknolojileri firması geliyor. İnsan ve çevre sağlığına duyarlı, müşteri memnuniyeti odaklı çalışan bu saygın ve güvenilir isim sizleri bekliyor.

Tamamı AISI 304 paslanmaz çelikten üretilmiş, tüm iç, dış malzemeleri, gergi çubukları, cıvataları, ayağı, menhol, havalık ve bağlantı ağızları paslanmaz malzemeden, üzerindeki armatürleri paslanmaz veya pirinç malzemeden mamul, mukavemet hesapları ve projeleri idarece onaylanmış, tüm parçaları fabrika şartlarında soğuk şekillendirme, bükme veya kıvırma metodu ile üretilmiş olup; imalatında ve montaj mahallinde hiçbir kaynak işlemi gerektirmeden silikon ve epidiem kauçuk contalar kullanılarak cıvatalar ile birleştirilen, deponun tabanında taban malzemesiyle irtibatı kesecek PVC veya polietilen diyaframı olan, Türk Standardları Uygunluk Belgesi’ne sahip modüler su deposunun işyerinde temini ve tesisata bağlanarak yerine montajı tamamı ERC ÇEVRE TEKNOLOJİLERİ firmamız tarafından yapılmaktadır.

Depo üzerinde bulunan paslanmaz veya kromajlı pirinç malzemeden mamul armatürler, paslanmaz depo ayağı, seviye flatörü, giriş-çıkış küresel vanaları, küresel blöf vanası, hava tahliye nefeslik aparatı, depo taşma ağzı ve borusu, seviye göstergesi, vanaları ve boşaltma musluğu, üst ve alt bakım kapağı, depo tırmanma merdiveni fiyatlarımıza dahildir.

ArabicEnglishTurkish
whatsapp2018.png (8 KB)
tel2018.png (8 KB)