klorlama sistemi
biyolojik atık su arıtma

Su Geri Kazanım Sistemleri

Dünyamızda gün geçtikçe temiz su miktarında azalmalar olmaktadır. Bilinçsiz tüketim ve kirlenen suyun geri kazanılmaması sebebiyle azalan su miktarını minimuma indirgemek mümkündür. Su geri kazanım sistemleri bu konuda hizmet vermektedir. İçeriği oldukça geniş olan bu sitemlerde özellikle evlerde kullanılan atık suların tekrardan işlenmesi sağlanabilmektedir.

Evlerimizde kullandığımız tuvalet harici atık sular gri su olarak adlandırılmaktadır. Gri sular özellikle sulama alanında kullanım için oldukça uygundur. Tarımsal faaliyetlere harcanan tatlı su miktarı hatırı sayılır derecede yüksektir. Bu sebeple tarımsal alanlarda gri suyu temizleyip kullanmak ciddi oranda su tasarrufu sağlamaktadır.

Gri sular içerisinde bakteri, farklı büyüklükte malzemeler bulunduran sulardır. İçme suyu için temizlemek oldukça zaman alıcı bir iş olmasından dolayı diğer alanlarda kullanıma uygundur. Tabi ki mutlaka arıtma yapılması gerekmektedir. Biyolojik ve kimyasal arıtmalarla desteklendiğinde günlük yaşamada her türlü alanda kullanıma uygun hale gelmektedir. Araç yıkama, günlük temizlik işleri, tuvalet suyu olarak kullanma vb.

Su vasıtasıyla üretim yapılan işletmelerde su geri kazanım sistemleri sayesinde uzun vadeli tasarruflar sağlanmaktadır. Sağlanan bu tasarruflar sadece maddi değil, geleceğe yönelik daha güzel bir dünya bırakmamızı da sağlamaktadır. Bu dünyada yaşayan her bireyin sorumluluğu olduğu gibi bizim de sorumluluğumuz, gelecek nesiller için yaşanabilir bir dünya bırakmaktır.

Yüksek kaliteli su geri kazanım sistemleri için sizlere destek veriyoruz. Suyun kullanılacağı alana ve daha önceden kullanıldığı alan üzerinden projeler yaparak gerekli ekipman ve sistemi sağlıyoruz. Ürünlerimizde garanti veriyor, üzerimize düşen sorumluluğu yerine getiriyoruz.

ArabicEnglishTurkish
whatsapp2018.png (8 KB)
tel2018.png (8 KB)