Antiskalant
Antiskalant

Antiskalant ile Su Arıtma

Antiskalant, ozmos ve ters ozmos sistemleri ile çalışan cihazlarda bir koruyu olarak kullanılmaktadır. Bu sıvı ürün sayesinde arıtma işlemi esnasında ortaya çıkacak tortular yok edilir, cihaz içerisinde tortu birikiminin önüne geçilir. Antiskalant ile su artıma sağlamak cihazların ömrün için oldukça önem arz etmektedir.

Arıtma cihazları içerisinde kalan tortular, cihazların zamanla beraber verim kaybetmesine ve bozulmasına neden olmaktadır. Bu tortular maddi zararların yanı sıra düşük hizmet kalitesi göstermenize ve müşterilerinizin sizden uzaklaşmasına neden olmaktadır.

Arıtılmış suyun en sık kullanıldığı alanlardan biri olan tekstil ürünlerinde, arıtma cihazlarında kalan tortular istenilen renklerde ürünler ortaya çıkmamasına neden olmaktadır. Tekstil sektörü gibi diğer sektörlerde de ürün kalitesi doğrudan olumsuz yönden etkilenmektedir.

Antiskalant, sıvı halde bulunur ve özel bidonlarda muhafaza edilir. Dış etmenlere karşı oldukça hassas olan bu sıvının bidonda kalma süresi saklanma koşullarına bağlıdır. İhtiyacınız olan antiskalant sıvılarını bidonlarla sizlere sunmaktayız. Antiskalant ile su arıtma söz konusu olduğunda önde gelen firmalardan biri olmaktan gurur duyuyoruz.

 

antiskalant, antiskalant fiyatı, antiskalant ile su arıtma, Reverse Osmosis, reverse osmosis sistemleri, su arıtma kimyasalları, ters osmoz sistemleri
ArabicEnglishTurkish
whatsapp2018.png (8 KB)
tel2018.png (8 KB)